Me

4. března 2013 v 16:40 |  About my life
Asi bych se Vám měla představit, jak už to bývá slušností. Jsem Ter, celým jménem Tereza Drobníčková a bydlím v malé( no zas tak malé ne) vesnici. Je mi 15 let a studuji na gymnáziu. Pořád si kladu otázku, proč jsem tam šla, když na to vůbec nemám znalosti.

Mám ráda módu, kreslení, freedom a .... Prostě fashion and about it. Miluji experimenty s vlasy, už jsem na nich měla snad všechny barvy, asi to nasvědčuje tomu, že už od útlého věku si barvím vlasy. Ráda projíždím různé blogy a nechávám se jimi inspirovat. Můj vzhled( teď už ne) nenaznačuje vůbec mé povaze, jak si možná mnozí mysleli. S růžovými vlasy, tunelem s 12mm asi moc jak andílek nevypadáte. Ale já nejsem taková, jak mě spolužačka nazvala "vývrhel". Jsem plachá, stydlivá, někdy tišší, ale právě proto se mi to líbí, miluju kontrasty. A taky jsem chodila do školního časopisu, tak se moc nedivte, jak píši.


Jinak jsem ještě chtěla dodat, aby jste brali s rezervou vzhled, protože jsem teprve na začátku, a tak to ještě nemám tak zmáklý. Za rady budu jen ráda :) Takže zatím áhoj :)
Z léta.Menší představa o tom, jak vypadám :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama